به پرشین فراز برج خوش آمدید.

سقف کناف برای شرکتها

سقف کناف برای شرکتها

سقف کناف برای شرکتها_با گسترش سقف کاذب کناف و کناف کاری روی سقف، این تمایل به شرکت ها نیز اضافه شد تا با صرف هزینه های کمتر و در زمان کمتر شکیل تر شکل های ممکن را با دکوراتیو کناف رسمی ادارات انجام دهند.

چرا سقف کناف در ادارات محبوب شد؟

همانطور که بصورت خلاصه ذکر شد، قیمت مناسب سقف کناف و دکوراتیو کناف و همچنین زمان کوتاه نصب و اجرای آن از مزیت های فوق العاده این محصول است که مورد توجه سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی قرار گرفت.
طراحی آرم (لوگو) هر سازمان بر روی کناف به سادگی و راحت تر از سقف ها و دیوارهای سنتی قابل اجراست و این مزیت نیز میتواند در صرف بودجه کمتر اجرا به شرکت ها کمک نماید.

چرا از کناف سقف در شرکت ها استفاده کنیم؟

اجرای سقف کناف با طراحی های جدید و مدرن با طراحی های حرفه ای و نورپردازی های مخفی میتواند سالن های اجرا شده را از لحاظ فضا قدری بزرگتر و ۱۰۰% شکیل تر و حرفه ای در چشم بازدیدکنندگان نمایان سازد و این امر در شرکت های بزرگ خصوصی بسیار حائز اهمیت است.

زیرا اولین چشم انداز از سالن ورودی یک کارخانه، شرکت و یا اداره مهمترین ترازوی سنجش بازدیدکنندگان است و این ویژگی انکارناپذیر انسان است که نگاه اول در هر مکانی، در حافظه وی ثبت خواهد شد.
با انتخاب طرح کناف سقف مورد نظر شرکت تان میتوانید جلوه ای بسیار زیبا به چشم پرسنل، مراجعه کنندگان و بالا بردن سطح پرستیژ شرکتتان بدهید.
کناف سقف انتخابی هوشمندانه است که با هزینه های کم، اجرای سریع قابل اجراست.

خواندن این مطالب به شما پیشنهاد می شود:
چرا کناف بهتر از رابیتس است؟

نحوه رنگ آمیزی سقف کناف به چه صورت است؟

گاهی پیش می آید سقف های کناف که رنگی سفید / مانند تمام سقف های پیش فرض گچ سنتی یا سقف های کناف نانوگچ دارند، محیط را بیش از حد سرد نشان دهند. در این صورت میتوان با رنگ آمیزی بخش های مختلف، حک لوگوی شرکت روی دیوار یا سقف و همچنین نورپردازی های مخفی با استفاده از باکس های نورمخفی کناف محیط را جلوه ای دوچندان داد.

رنگ آمیزی سقف کناف و دیوار کناف بسیار ساده تر از سقف ها و دیوارهای سنتی قابل انجام است و تیم های سمیران دکور با داشتن نقاش های حرفه ای در این صنف میتوانند شما را در بهترین رنگ آمیزی و طراحی راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید