به پرشین فراز برج خوش آمدید.

درباره ما

ما بیش از 20 سال تجربه داریم.

درباره ما

پشتیبانی و خدمات ویژه

۰۲۱-۷۷۷۸۷۹۶۴

۰۹۰۱-۰۰۰۰-۲۴۸

پرشین برج

آدرس : تهران – خ دماوند – بعد از سه راه تهرانپارس و پل رسالت

لاین کندرو مجتمع آریا – واحد ۵

 

 

 

درباره پرشین برج

شرکت پرشین فراز برج طراح و مجری سیستم های Dry wall با برنامه ریزی مناسب منتج به کاهش قیمت اجرایی و همین طور حفظ کیفیت مفتخر است…

در خدمت پروژه مورد نظر شما عزیزان باشد، تیم های اجرایی این شرکت راهنمایی و توصیه های لازم از مرحله طراح اولیه تا نصب در محل پروژه را به عمل می آورند. علاوه بر این گروه های فنی این شرکت با حضور در محل پروژه به رفع اشکالات و ابهامات بوجود آمده در مرحله نصب این سیستم می پردازند.

ما مفتخریم که پروژه های بسیاری از جمله اماکن دولتی، دانشگاه ها، ایستگاه های مترو، بیمارستان ها، ساختمان های مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری، مراکز تفریحی، مراکز آموزشی را در شهر تهران و استان مازندران با گروهی مجرب و خلاق ساخته ایم.

خدمات پرشین فراز برج (کناف ایران) :

۱- سقف کاذب مشبک کناف ۲- سقف کاذب یکپارچه کناف ۳- سقف کاذب کناف به صورت نور مخفی و باکس

۴- دیوار جدا کننده کناف ۵- دیوار پوششی کناف ۶- سیستم های حفاظت حریق تیروستون

اعتماد به پرشین برج

بیش از ۲۰ سال

تیم ما

بیش از ۵۰ نفر

پشتیبانی خوب

به صورت ۲۴ ساعته

مقاطع فولادی

لیست محصولات

پیچ و بولت

لیست محصولات

وسایل ابزار

لیست محصولات

تایل های سقفی

لیست محصولات

صفحات سیمانی

لیست محصولات

دریچه دسترسی

لیست محصولات

صفحات روکش دار گچی

لیست محصولات

محصولات پودری

لیست محصولات

نوارها و عایق ها

لیست محصولات

درباره شرکت کناف

کناف در واقع نام خانواده و موسسه ای با فعالیت هایی در سطح بین المللی و ویژگی های ممتاز می باشد. این شرکت علاوه بر گستردگی و وسعت خود یک موسسه خانوادگی اصیل بوده که این موضوع عامل مهمی در رشد و پیشرفت چشمگیر آن است. از ویژگی های این شرکت سرعت در تصمیم گیری، ابداع و نوآوری در صنعت ساختمان، سرمایه گذاری های پیوسته و حمایت از ایده های نوین کارکنان آن است که آن را از سایرین متمایز ساخته است.

این شرکت توسط برادران کناف، کارل و دکتر آلفونس در سال ١٩٣٢ بنیانگذاری شد و هم اکنون فرزندان این دو یعنی نیکلاس و بالدوین کناف به طور مشترک و با هماهنگی سایر اعضای خانواده کناف این گروه را رهبری می کنند.

کار این شرکت از تولید و عمل آوری گچ در منطقه سارلند در کشور آلمان شروع شده و با توسعه و تنوع بخشیدن به این تولیدات در سطح بین المللی در زمینه های زیر فعالیت دارد:

 • سیستم ها و مصالحی که بر مبنای ماده معدنی گچ تولید می شوند.
 • عایق های صوتی و حرارتی
 • استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با این ماده ساختمانی
 • مصالح و مواد ساختمانی بر پایه گچ و سیمان
 • تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح فوق

در دفاتر و کارخانجات این شرکت در سراسر جهان بیش از ١٨٠٠٠ نفر فعالیت دارند که تلاش همگی آنها حصول موفقیت شرکت و در نتیجه ایجاد امنیت اقتصادی و رشد و توسعه حرفه ای خود است.

یکی از اصول این شرکت تاسیس واحدهای صنعتی در مناطقی است که مواد اولیه فراوان و بازار مصرف مناسب این تولیدات وجود داشته باشد. در این راستا واحدهای متعدد تولیدی این گروه در شرق اروپا و نقاط مختلف آسیا در حال احداث می باشد که نتیجه آن افزایش اشتغال و تولید مواد و مصالحی با کیفیت ممتاز برای برآورده کردن نیازهای فردای این جوامع می باشد.

اصالت برند

اصالت شرکت کنونی کناف به سال ۱۹۳۲ باز می گردد. به زمانی که دو برادر آلفونس و کارل کناف شرکتی را در ابتدا در “سارلند” به ثبت رساندند. گروه صنعتی کناف هم اکنون به صورت جهانی فعالیت می نماید و فعالیتهای این شرکت نیز دیگر تنها به تولید محصولات ساختمانی از جنس گچ محدود نمی گردند. با وجود رشد چشمگیر این مجموعه، همچنان به صورت کاملاً خانوادگی و با مالکیت نوادگان آلفونس و کارل کناف مدیریت می گردد.

دیدگاه، ماموریت و ارزشهای برند کناف

دیدگاه و ماموریت برند کناف آن چیزی است که مجموعه ای از ارزشهای شرکت از آن تبعیت می نماید.

ارزشهای کناف

من کناف هستم. چهار ارزش ما را به سوی هر آنچه که انجام می دهیم هدایت می نماید.

 • Menschlichkeit: ما با یکدیگر با عدالت و منصفانه رفتار می نماییم و برای تفاوتهای انسانها ارزش قائلیم.
 • مشارکت: ما همدیگر را در قالب یک تیم می بینیم و به یکدیگر وفادار هستیم.
 • تعهد: ما به کار، همکاران، محیط اطراف و مدیران خود متعهد هستیم.
 • کارآفرینی: تفکر کارآفرینی همیشه وزنه ای موثر در فعالیتهای ما بوده است.

هویت برند:

کناف یکی از پیشتازان ایجاد محیطی امن و راحت جهت زندگی می باشد. تمامی فعالیتهای شرکت از سرمایه گذاری پایدار و خطوط تولید منحصر به فرد متشکل شده اند. محصولات و سیستمهای تولیدی کناف خلاقانه، هوشمند، پایدار و با قیمتهای منطقی عرضه می گردند.کناف محترمانه، عادلانه و قابل اطمینان رفتار می نماید.

تحقیق و توسعه

کنترل کیفیت و نوآوری

در این خانواده صنعتی یک اصل همواره مورد توجه بوده و بر اساس آن عمل می‌شود: پیشگیری از بروز مشکل مقدم بر حل مشکل است. استفاده از تکنولوژی برتر در جهت آنالیز مواد خام، کنترل کیفیت محصولات تولیدی حین و بعد از تولید در شرکت کناف نقش مهمی دارد و در این راه از شبیه سازی در جهت کنترل کیفیت مواد تولیدی استفاده می‌شود.

این شرکت به منظور حصول اهداف فوق در صورت لزوم از خدمات موسسات تحقیقاتی مرتبط نیز استفاده می‌کند. اصل دیگر در این گروه صنعتی نو آوری است. تاریخچه این شرکت نشان می‌دهد که گروه صنعتی کناف از این لحاظ بسیار غنی است. این شرکت نه تنها به دنبال الگوبرداری و همانند سازی محصولات دیگر شرکت‌هانیست، بلکه تلاش دارد با ارائه نوآوری‌هاو ابتکارات هوشمندانه در این صنعت در تمامی فعالیت‌های عمرانی حضوری چشمگیر داشته و در جهت بهبود اجرای این پروژه‌هاگامی اساسی بردارد. همچنین در حال حاضر در تدوین استاندارد EN اروپا از امکانات فنی و تاییدیه‌های این شرکت در زمینه‌های مرتبط استفاده می‌شود.

پشتیبانی فنی

دفاتر فنی (مهندسی فروش)

در دفاتر فنی این شرکت کمک‌هاو اطلاعات لازم در رابطه با انتخاب ساختار , نوع تولیدات , جزئیات اجرائی خاص و جزئیات نصب ساختار ارائه می شود. این دفاتر قادر به پشتیبانی کار فرمایان , طراحان و پیمانکاران در کمترین زمان ممکن و موثرترین روش می باشند.اعضای این دفاتر با آشنائی کامل به اقلام تولیدی و نیاز ساختارها به ارائه راهکارها و توصیه‌های فنی لازم می پردازند.

پشتیبانی فنی کارگاه ها

تیم‌های اجرائی این شرکت راهنمائی‌هاو توصیه‌های لازم را از مرحله طرح‌های اولیه تا نصب در محل پروژه‌هابه عمل می آورند. علاوه بر این گروه‌های فنی این شرکت با حضور در محل پروژه‌هابه رفع اشکالات و ابهامات به وجود آمده در مرحله نصب این سیستم‌هامی پردازند.

درباره شرکت کناف

درباره شرکت کناف ایران

شرکت کناف ایران

شرکت کناف ایران در سال ١٣۵۵ به نام شرکت وال بورد ایران و با هدف تولید شش میلیون متر پانل گچی توسط بخش خصوصی تاسیس گردید.

مراحل راه اندازی این شرکت در خلال انقلاب شکوهمند اسلامی متوقف شد، تا اینکه در سال ١٣۵٩ تحت پوشش سازمان صنایع ملی قرار گرفت و در سال ١٣۶٠ نام آن به روکش گچ ایران تغییر پیدا کرد.

در سال ١٣۶۵ قسمت اعظم سهام شرکت به بانک مسکن انتقال یافت و این شرکت در سال ١٣۶٩ به تولید رسید، ولی متاسفانه به علت عدم دسترسی به تکنولوژی مناسب محصولات آن از کیفیت خوب برخوردار نبود، تا اینکه سهام متعلق به بانک مسکن در سال ١٣٧۴ به شرکت کناف آلمان واگذار شد و نام آن به کناف ایران تغییر یافت.این شرکت هم اکنون با مالکیت کناف آلمان مشغول به فعالیت می‌باشد.

هم اکنون شرکت کناف ایران با ظرفیت تولید بیش از سی و نه میلیون مترمربع انواع صفحات روکش دار گچی در ســال، به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده سیســتم هاى ساخت و ساز خشک در ایران به شمار مى رود. علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، این شرکت محصولات خود را به ۵ کشور همجوار نیز صادر نموده و تاکنون سه بار به عنوان صادر کننده نمونه کشور برگزیده شده است.

شرکت‌هاى زیرمجموعه کناف در ایران

درحال حاضر تولیدات شــرکت‌هاى کناف گچ، ایران گچ و کناف ای ام اف ایران به عنوان شــرکت‌هاى زیرمجموعه و صفحات مســلح سیمانی با نام تجاری آکواپنل توسط شرکت کناف ایران به بازار عرضه می‌گردد. شرکت کناف گچ در زمینه تولید انواع گچ هاى ساختمانی دستی و ماشینی و نیز مصالح پایه سیمانی (نظیر چسب کاشی، ملات بندکشی و …) و شرکت کناف ای ام اف ایران در زمینه فروش سیستم سقف هاى کاذب مشبک با استفاده از تایل هاى معدنی فعالیت می‌نمایند.

دیوارهای جدا کننده ی کناف ، دیوارهای غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی ساختمان استفاده می شوند این ساختار شامل قابهای فولادی سبک ساخته شده با مقاطع C,CW و U,UW بوده که صفحات روکش دار گچی در یک یا چند لایه ، به وسیله پیچ مخصوص بر روی آنها نصب می شوند.

درزهای میان این صفحات به وسیله ی نوار و بتونه ی مخصوص درزگیری شده، به نحوی که در انتهای کار، سطحی یکپارچه و بدون درز که قابلیت رنگ آمیزی و کاشی کاری یا هر نوع پوشش نهایی دیگری خواهد داشت، حاصل می گردد. فضای خالی داخل دیوار ، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و همچنین عبور و دسترسی به تأسیسات الکتریکی و مکانیکی را به راحتی میسر می سازد.

محصولات و سیستم های مرتبط با سقف کاذب در شرکت کناف ایران در دو دسته کلی “سقف‌ کاذب یکپارچه کناف” و “سقف کاذب مشبک کناف” ارائه می شوند. با مراجعه به هر بخش می توانید به شرح و جزئیات فنی به همراه کاتالوگ های سقف کاذب کناف دسترسی داشته باشید.

سقف های کاذب یکپارچه کناف ساختارهای سبکی هستند که به واسطه تولید صنعتی، دارای مشخصات فنی استاندارد بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای سقف های کاذب غیر استاندارد ساخته شده با رابیتس و گچ می باشند.

این ساختار شامل زیرسازی فولادی سبک (متصل به سقف اصلی) بوده که صفحات روکش دار گچی در یک یا چندلایه، به ویسله پیچ مخصوص بروی آنها نصب می شوند.

درزهای میان این صفحات به وسیله نوار و بتونه مخصوص درزگیری شده و بدین ترتیب سطحی یکپارچه و بدون درز حاصل می شود که دارای قابلیت رنگ آمیزی (بلافاصله پس از خشک شدن بتونه و اجرای ماستیک) می باشد.

فضای خالی پشت سقف کاذب، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و دسترسی به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را میسر می سازد.

از دیگر مزیت های سیستم سقف های کاذب کناف میتوان به انعطاف معماری بالا و ساخت سقف های معلق تزئینی (دکوراتیو) و عدم نیاز به پیش بینی آویز (همانند سقفهای کاذب با مصالح بنایی) اشاره نمود.

سقف کاذب یکپارچه کناف

سقف کاذب مشبک کناف، از شبکه سازه های سپری و تایل های سقفی تشکیل می شوند. شبکه مذکور به وسیله آویزهای قابل تنظیم، به سقف اصلی متصل گردیده و تایل ها به صورت وزنی درون این شبکه قرار می گیرند. فضای خالی پشت سقف کاذب، امکان استفاده از انواع مواد عایق را فراهم نموده و بدین ترتیب می توان به مشخصات عملکردی صوتی یا حرارتی دست یافت. ویژگی های مثبت فراوان این نوع سقف کاذب باعث گسترش استفاده از آن در فضاهای اداری، تجاری، درمانی، آموزشی و ورزشی شده است. این نوع سقف را میتوان به تنهایی یا در ترکیب با سقف کاذب یکپارچه کناف اجرا نمود.

مزایا:

 • نصب سریع و آسان
 • ظاهر زیبا
 • دسترسی آسان به فضای تاسیساتی
 • حذف عملیات رنگ آمیزی
 • تعمیر و نگهداری آسان
 • تنظیم شرایط آکوستیکی فضا

دیوار های پوششی کناف، ساختارهایی هستند که جهت تکمیل نازک کاری (جایگزین گچ وخاک- سفیدکاری)، اصلاح خصوصیات فیزیکی مانند عایق صوت یا حرارت ، پوشش معماری و یا بازسازی سطوح دیوار های بنایی موجود در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند که در دو گروه بدون سازه و یا با زیر سازی فلزی دسته بندی می شوند.

از این ساختارها جهت حفاظت تیرها ، ستونها و سایر اعضای سازه های فولادی و همچنین پوشش داکتها و کانال جهت مقاوم نمودن در برابر آتش مستقیم تا میزان۱۸۰ دقیقه استفاده می شود . جزئیات تکمیلی این ساختارها را در دفترچۀ “ مقاوم سازی ساختمانها در برابر حریق “ شرکت کناف ایران مطالعه فرمایید.

ساختار های دارای کد حریق دارای ضوابط و جزئیات ویژه هستند که برای استفاده از این نوع ساختار ها هماهنگی با دایره پشتیبانی فنی شرکت کناف ایران توصیه می شود.

صفحات مسلح سیمانی AQUAPANEL، ترکیبی فشرده از سیمان پرتلند، پرلیت منبسط شده، آهک، سنگدانه‌های سبک و مواد افزودنی خاص بوده که پشت و رو و لبه‌های طولی آن‌ها به وسیله شبکه‌ای از الیاف شیشه (فایبر گلاس) مسلح شده است. برخی مزایای استفاده از صفحات مسلح سیمانی آکواپنل در ساختارهای ساخت و ساز خشک اعم از دیوار و سقف کاذب عبارتند از: مقاومت کامل در برابر آبریزی، رطوبت و چرخه‌های متعدد ذوب و یخبندان، اجرای ساده و سریع، انعطاف‌پذیری با طرح‌های مختلف معماری با قابلیت انحناء، وزن سبک و ضخامت کم ساختارها و کاهش قابل توجه بار مرده ساختمان، ایجاد ساختارهای عایق صوت، حرارت و مقاوم در برابر حریق و عملکرد میانقابی بسیار مناسب در زمین لرزه. صفحات مسلح سیمانی در دو نوع داخلی و خارجی تولید می‌گردند. این صفحات در سیستم دیوارهای پیرامونی و فضاهایی با آبریزی و رطوبت نسبی بالا مانند دیوار و سقف سالن استخرها، آشپزخانه‌های صنعتی، سرویس‌های بهداشتی عمومی و غیره استفاده می‌گردند.

شرکت پرشین برج

تلفن تماس : ۷۷۷۸۷۹۶۴ — ۷۷۳۵۲۲۲۹

شرکت پرشین برج

خط ویژه مشاوره : ۰۹۰۱/۰۰۰۰/۲۴۸

شرکت پرشین برج

مدیر عامل : مهندس کوثری

شرکت پرشین برج

تلفن تماس مدیریت : ۰۹۱۲۶۱۰۹۳۶۴

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

77787964 --- 77352229