به پرشین فراز برج خوش آمدید.

همه چیز درباره کناف

کناف چیست؟

کناف با توجه به شرایط استفاده و نیاز در ضخامت ها متفاوتی عرضه می گردد که انواع را می سازند. اگر بخواهید از مزایای سقف کناف مطلع شوید پس باید این موضوع را بدانید که این سازه یکی از بهترین و کم هزینه ترین مصالح ساختمانی است که این مهمترین مزیت آن می باشد اما مزایای می تواند سازندگان را قانع کند که از این سازه حتما در ساخت و سازخود استفاده کند که این مطلب میتواند در محبوبیت آن نقش اساسی داشته باشد. همه ی این مواردی که ذکر شد تنها بخشی از مزایای سقف کناف می باشد و این مزایا و این گونه سازه ها نشان دهنده ی آن است که ما چقدر زندگی روزمره ای خود به پیشرفت های تکنولوژی و صنع مدیون و مرهون هستیم. این سیستم از هر لحاظ بررسی شده و به نظر میرسد مشکل چندان مهم و ناخوشایندی ندارد.


سقف کناف

که البته گر هم مشکلی داشت نمی توانست ازمحوبیت این سازه بکاهد زیرا محاسن و مزایای آن میتوان را در برابر آنها نادیده گرفت به عبارت دیگر میتوان گفت درصد محاسن آن نسبت به معایب آن ناچیز است و میتوان از آن چشم پوشی کرد البته به گفته ی بعضی افراد مشکل این سیستم این است که برای استفاده دوباره از سقف باید از همان جنس سقف استفاده شود. امروزه شرکت های بسیاری در تولید و اجرای کناف فعالیت دارند. این امر بسیار مهم است و باید جدی تلقی شود زیرا در صورت اجرای نامناسب خسارات و زیان هایی را به وجود می آورند که هزینه های بالایی برای جبران آنها نیاز است. بنابراین مهمترین امر در ارتباط با اجرای کناف انتخاب شرکتی است که با دقت در این زمینه مشغول فعالیت است.


کناف سقف

با توجه به طرح و ساختار متفاوتی که دارد ممکن است نیازمند صرف وقت و هزینه های متفاوتی داشته با شد که این عامل حتی در تعیین قیمت کناف هم نقش مهم و به سزایی دارد. درحال حاضر در شرکت ها و سزمان های مختلفی که در زمینه اجرا فعالیت دارند بعضی از این شرکت ها نسبت به سایرین موفق تر عمل کرده اند و در جذب مشتری بهتر فعالیت داشته اند اما دلیل اصلی موفقیت آنها توانایی آنها در درستی بوده است .اجرای توسط کناف کار صورت می گیرد که به جرات می توان گفت کار آنها نسبت به سایر کسانی که در زمینه ی ساخت و ساز فعالیت دارند مدرن تر و تمیز تر است. این کار بدین سبب مدرن است که از وجود ابزارها و روش های قدیمی در آن خبری نیست.


کناف سقف پذیرایی

تماما با روش های نوین و کاملا امروزی صورت می گیرند پس از کثیف کاری هایی که ممکن است در هنگام بنایی ها با مصالح دیگر صورت بگیرد میکاهد به این علت است که افرادی که در اجرای آن نقش دارند میتوان گفت از شغل خود راضی هستند و شغل خود را شغلی بدون کثیف کاری و تمیز می دانند. با توجه به مواردی که گفته شد اجرای صحیح و درست در سازمان هایی که در زمینه ی اجرای کناف فعالیت دارند از مهمترین عوامل جذب مشتری می باشد و حایذ اهمیت است و جدا از این ها باعث افزایش اعتبار آن شرکت نیز میشود کمااینکه شرکت نوین ساخت یکی از معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه ی اجرای کناف فعالیت دارد. شرکت نوین ساخت با تجربه و پیشینه ای که نسبت به اجرا دارد از درستی اجرای آن اطمینان حاصل میکند.


عکس کناف

در تعیین قیمت کناف عوامل متعدد و گوناگونی نقش دارند که شامل مواردی چون : متراژ کل، پانل مورد استفاده برای نصب، ضخامت پانل، ارتفاع فضای مورد نظر، حجم و میزان تاسیسات موجود در زیرسقف اصلی، برند مصالح، تیپ اجرایی مورد نظر وخیلی از موارد دیگر در نهایت قیمت را تعیین می کنند. شرکت ها و سازمان هایی که در صنعت کناف فعالیت دارند هر کدام ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشند اما اکثر آنها در یک محدوده قیمت هایی را دارند. برای فردی که می خواهد از آن استفاده کند بسیار مهم است زیرا سازندگان با استفاده از کناف در ساختمان ها می خواهند از هزاین اضافه و بیهوده جلوگیری کنند و در صورتی که  زیاد با شد ممکن است از انجام آن دست بکشند و از ادامه ی کار منصرف شوند.


سقف کاذب کناف

با توجه به شرایط اقصادی که هم اکنون در کشور وجود دارد پس نباید قیمت کناف به گونه ای باشد که به نظر خرجی بیهود و بی فایده تلقی شود. بهتر است برای استفاده و یا اجرای کناف از شرکت های معتبر در خواست کمک و یاری کنیم تا با راهنمایی به ما حدود قیمت کناف را برای ما آشکار سازند و علاوه بر کاهش هزینه ها به ما کمک می کند تا از هدر رفتن وقت وانرژی جلوگیری کنیم. شرکت های معتبری که در  فعالیت دارند از جمله شرکت نوین ساخت در شناخت بهتر انواع کناف و اجرای صحیح و درست کار به دیگران کمک می کند. کارشناسانی که و نمایندگی های آن در ایران فعالیت دارد عوامل متعددی ا در زمینه ی را موثر می انند که به بعضی از این موارد دربالای توضیحات پرداخیم.


کناف آشپزخانه

این را باید بدانیم که قیمت کناف به طور کلی از قیمت سایر مصالح ساختمانی پایین تر و مقرون به صرف تر است و این سازه ها برای کاهش هزاین ساخت و ساز به وجود آمده اند، کاهش هزینه دقیقا یکی از اهداف اصلی استفاده از کناف است و با توجه به اینکه جنس و ساختار های متفاوتی دارند همین طور قیمت های متفاوتی نیز دارند که در اجرای کار های مختلف ممکن است متفاوت باشد. هنگامی که در سقف از نورپردازی استفاده شود بسیار شکیل تر خواهد بود و جذابیت بیشتری خواهد داشت، اما نورپردازی در هر بخش باید متناسب با کاربری همان بخش صورت بگیرد . به طور کلی نورپردازی باید با فرهنگ وحتی شرایط جغرافیایی منطقه تناسب داشته باشد. برای مثال نورپردازی محیط خواب باید به گونه ای باشد که شرایط آن محیط را فراهم کند.


کناف اتاق خواب

در محیط های دیگر نیز تناسب داشته باشد. انسان که موجودی راحت طلب است و همواره در حال تکاپو برای پیشرفت می باشد، تا کنون به فناوری های پیشرفته ای دست یافته است که او را در دستیابی به خواسته ها و اهدافش یاری کرده اند. انسان همیشه ساخت سرپناه را بسیار مهم می دانسته و درصدد آن بوده است که این محیط را برای خود ایمن تر و آراسته تر سازد که این تفکر باعث پیشرفت های چشمگیر او در این زمینه شده است، پیشرفت هایی که خیال بشر را از بسیاری مشکلات آسوده کرده است. سقف ها در گذشته مواد و مصالحی پیشرفته نداشتند و اغلب موادی همچون کاهگل، خشت، چوب می باشد اما امروزه در صنعت ساخ وساز استفاده می شود و در سقف کناف نیز استفاده می گردند.


مدل کناف

سقفی که از جنس کناف است، که از انواع سقف کاذب به حساب می آید و خود آن نیز انواع متفاوتی را دارا می باشد. همانپ طور که گفته شد انواع متفاوتی دارد برای مثال در ساختمان های اداری ممکن است هم جنس و هم طرح وکاربری آن فرقی داشته باشد حتی در خود محیط خانه نیز در بخش ها مختلف متفاوت است مثلا طرحی که در اتاق خواب کودک استفاده می شود مسلما نمی تواند همان طرحی باشد که برای محل پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد. در سال ۱۳۹۲ دو برادر به نام های کارل وآنفوس اقدام به حرکتی بزرگ در صنعت ساخت و ساز زدند که با نام خانوادگی آنها knauf،این کمپانی خانوادگی تشکیل شد که بعد ها با فرزندان آن دو،بالدوین و کارلوس توانست رونق بیشتری در میان ملل ها پیدا کند.


قیمت کناف

این شرکت از همان ابتدا با استقبال مردم مواجه شد و توانست در مدتی کوتاه جایگاه خود را در میان سازندگان و سازه های ساختمانی پیدا کند و سرانجام آنقدر موفق عمل کرد که آوازه ی آن در میان تمام ملل ها پیچید و سایر کشور ها خواستار آن شدند که راه ورود این پیشرفت عظیم تکنولوزی را به درون خود هموار سازند. سرانجام شرکت کناف با گسترش کار خود در حوزه ی ساخت و ساز خشک توانست نام خود را در میان کشور های مختلف به مراتب بالایی برسد و یا به تعریفی جای پای خود را در بازار ساخت و ساز محکم کرد. این شرکت خانوادگی هم اکنون در سطوح بین المللی نمایندگی ها و شرکت های خدماتی خود را عرضه کرده است و از این راه در اشتغال زایی برای افرا د نیز موثر واقع شده است.


اجرای کناف

حتی در کشور خودمان هم نمایندگی در حال توسعه در همه ی استان ها و شهر های خودمان است. توسعه ی نمایندگی کناف بنا به درخواست افراد جامعه صورت گرفته است و به نحوی در گرو نیازهای سازندگان است که روز به روز نسبت به آن افزایش می یابد در نتیجه باید سازمان هایی پدید آیند که نیاز را برطرف کنند،مهمترین عامل در محبوبیت که موجب گسترش آن و شده است این است که این سازه در کاهش هزینه ها و هم چنین تمیز بودن بنایی بسیار نقش موثر و به سزایی دارد. مراجعه به نمایندگی معتبر در بهره بردن از یک اجرای عالی و زیبا بسیارمهم است، در حال حاضر یکی از این نمایندگی که در عرصه ی جزو معتبرترین ها به حساب می آید شرکت نوین ساخت را می توان معرفی کرد.


دیوار کناف

از گذشته تا به حال انسان همواره به فکر ساخت و ایجاد سرپناهی برای محافظت از خود و در امان ماندن از خطرات و مشکلاتی متعدد بوده است و تا آنجایی که میتوانسته سعی در بهبود رویه ی ساخت منازل برای خود کرده است . در ابتدا خانه هایی که ساخته می شد اغلب از مواد و مصالحی چون کاهگل، چوب و مواردی مشابه بوده است، اما از آنجایی که بشر برای برآورده کردن نیاز هایش هیچ گاه آرام نمینشیند و همواره درصدد رفع نیازهای خود است ،ساختمان سازی و خانه سازی پیشرفت های زیادی داشته است که از جمله این پیشرفت ها میتوان به مواردی چون و دیوار کناف اشاره کرد که بشر را در ساخت پناهگاهش یاری میکند. اما حقیقت و یا به عبارتی دیوار یا dry wall، دیوارهای هستند که قابلیت باربری ندارند.


طرح کناف دیوار

عموما برای تقسیم فضای داخلی ساختمان به صرفه ترومناسب تر از تیغه های سنتی وقدیمی(مانند تیغه های سفالی یا آجری و …) که نیازمند صرف هزینه های بالا و صرف وقت میباشند و همچنین وزن بالایی دارند در ساختمان هستند. دیوار کناف دارای ساختاری سبک دارای قاب های فولادی سبک، که پانل های گچی در یک یا چند لایه توسط پیچ های مخصوص روی آنها نصب می شوند و درز میان صفحات درانتهای نصب به وسیله نوار و بتونه مخصوص درزگیری شده، و درنهایت سطحی یکپارچه و یکدستی را به وجود می آورند که انواع دیوار پوش، رنگ، کاشی و سنگ های تزئینی میتوان بر روی آنها نصب کرد همچنین فضای خالی وبین دیوار این قابلیت را دارد که درآن از انواع عایق های صوتی و حرارتی استفاده شود به طورکلی به دو بخش جداکننده و پوششی تقسیم بندی می شود.


ایران کناف

در دیوار پوششی فقط یک طرف یکی از انواع پانل نصب می گردد، اما در دیوارهای جداکننده درهر دو طرف باید پانل نصب گردد.دیوار های جداکننده دارای چند نوع تیپ متفاوت هستند، که بسته به فضای مورد نظر که از دیوار کناف در آن قسمت از فضاهست متغییر است (همانند عبور تاسیسات، ضربه پذیری بالا و …) می توان با اجرای تیپ درست و متناسب انتظار مهندسان معماری، ابنیه، تاسیسات وبرق را تامین کرد و همچنین بهره وری را افزایش داد. همینطور تأسیسات الکتریکی و مکانیکی را می توان به سادگی و بدون نیاز به تخریب کردن یا آسیب زدن به از میان فضای خالی ایجاد شده در میان پانل ها عبورداد، پس قطعا سرعت اجرایی عوامل تاسیسات نیز افزون می گردد .


کناف کار

البته با پانل هایی ویزه که آکوا پانل نام دارند. از زمان روی کار آمد شرکتی که براداران کناف آن را تاسیس کردند تا به الان تمایلات سازندگان برای استفاده از آن روز به روز بیشتر شده است این امر سبب شده است که گستره ی فعایت خود را افزایش دهد و به گسترش شرکت های خود در سطح بین المللی بپردازد. خوشبختانه کشور عزیزمان ایران نیز از این توانسته در این حوزه فعالیت هایی داشته باشد و شرکت هایی را تاسیس کرده است. عموما در زمینه ساخت و ساز خشک می باشد و بسیاری از این شرکت ها کمک عظمیمی به رشد وتوسعه ی صنعت ساخت و ساز در ایران کرده اند. اعتبار وابسته به فعالیت درست و صحیح آنها و همچنین تجربه ی کاری آنها در این زمینه دارد.


شرکت کناف

می دانیم که اگر کار را به افرادی که در این زمینه تخصص ندارند بسپاریم ممکن است اتفاقات چندان ناخوشایندی پدیدار شودو یا کار تمیز و مناسبی ارایه نگردد پس مهمترین عامل برای داشتن یک نتیجه مناسب می تواند انتخاب باشد. در ایران سازمان ها و شرکت هایی که در حوزه ی کناف فعال هستند زیاد می باشند اما یکی از بهترین های که در ایران فعالیت دارد شرکت نوین ساخت می باشد که در زمینه سقف کاذب، انواع تایل ها،سقف مشبک، مواردی از این قبیل تجربه ی چندین ساله دارد و آماده ی ارایه خدمات به هموطنان عزیمان می باشد. انسان همواره از زمان تولد تا هنگامی که از دنیا برود دوست دار زیبایی و نوآوری است و به نوزیستی و نواندیشی علاقه مند است.


کناف اپن

هم علاقه دارد وهمیشه در زندگی خود ابزار ها و چیزهایی را می آفریند که او را در این امر یاری کند و اما یکی از این موارد که در زیبایی و نو زیستی بشر کمک میکند ابرخی ابزار ها و مصالح صنعتی و مسلما به شخصی نیاز است تا با استفاده از آن به ایجاد این حس در انسان کمک کند یکی از افرادی که در زمینه یکی از این ابزارها به نام کناف فعالیت دارد بدون شک کار استکسی که در اجرای نقش مهم و حیاتی دارد و مسولیت انجام کار با را بر عهده دارد، افرادی در شرکت هایی که در زمینه فعالیت دارند یا همان کارها باید در این زمینه بسیار دقیق و هوشمندانه عمل کنند تا از بروز مشکلات جلوگیری کنند.


نمایندگی کناف

کار کسی که مهمترین نقش را در اجرای بر عهده دارد زیرا تمام زیبایی و جلوه بستگی به دقت و ظرافت شخصی است. که وظیفه ی انجام و اجرای درست و بی نقص را برعهده دارد و کار اگر در درست انجام دادن وظیفه ی خود کوتاهی کند مشکلاتی به وجود می آید که چندان خوشایند نیست و جلوه ای که کناف دارد را از آن می گیرد که این وضوع بسیار بد است و تا حدودی ممکن است از تعداد نفراتی که طرفدار هستند بکاهد. کار در بخش اجرایی و یا نصب نقش ایفا میکند و در نهایت کار تنها عملکرد او می تواند در محبوبیت کناف تاثیر بگذارد چرا که اصلی ترین بخش کار را برعهده دارد و باید نهایت تلاش خود را انجام دهد تا از بروز مشکل جلوگیری کند.

خواندن این مطالب به شما پیشنهاد می شود:
نمونه هایی از کناف کاری سقف

دیدگاهتان را بنویسید