به پرشین فراز برج خوش آمدید.

کاغذ دیواری

ما بیش از 20 سال تجربه داریم.

کاغذ دیواری

پشتیبانی و خدمات ویژه

۰۲۱-۷۷۷۸۷۹۶۴

۰۹۰۱-۰۰۰۰-۲۴۸

پرشین برج

آدرس : تهران – خ دماوند – بعد از سه راه تهرانپارس و پل رسالت

لاین کندرو مجتمع آریا – واحد ۵

 

 

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پذیرایی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

کاغذ دیواری پذیرایی یا کاغذ دیواری مخصوص سالن پذیرایی بسته به دکوراسیون منزل شما و بسته به سلیقه هر کسی می تواند انتخاب گردد.

حتماً به رنگ آمیزی لوازم اصلی دکوراسیون منزل که قرار نیست تا سالها تعویض شوند توجه گردد. مثل مبلمان و فرش ها. کاغذ دیواری های لاکچری با دکوراسیون کلاسیک هم خوانی دارند.

و برای کاغذ دیواری پذیرایی با دکور مدرن انواع طرح های مدرن متناسب با رنگ دکوراسیون موجود می باشد که با توجه به نظر شما و مشورت با دیزاینر می توانید تهیه نمایید.

ما بیش از ده ها هزار طرح ویژه کاغذ دیواری پذیرایی به شما ارائه می دهیم.

کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی

کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی یکی از دغدغه های اغلب مشتریان خوش سلیقه است. چرا که میدانند و اهمیت کاغذ دیواری پذیرایی را نسبت به سایر جاهای دیگر یک منزل درک کرده اند. یک منزل و زیبایی یک سالن پذیرایی نشان دهنده ی شخصیت و سلیقه ی صاحب خانه است. پس کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی می بایست با دقت بیشتری انتخاب شود.

سوال اینجاست:
منظور کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی چیست؟ جواب این است که ما کاغذ دیواری ای را کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی میدانیم که اولا شکیل تر، جذاب تر، خاص تر و شاید حتی گران تر از کاغذ دیواری اتاق خواب و سایر مکانهایی که کمتر در معرض دید است می باشد.
کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی را میتوانید با سلیقه ی خود و مشورت با طراحان ما انتخاب کنید.

کاغذ دیواری برای پذیرایی

کاغذ دیواری برای پذیرایی یکی از مهم ترین فاکتور های چیدمان و دکوراسیون یک منزل می باشد. به همین جهت انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار می باشد. چرا که سالن پذیرایی شما معمولاً اولین جاییست که دیده شده و همانطور که از اسمش پیداست مکانیست که مهمان شما آن جا را می بیند. پس توجه داشته باشید زیبایی و شکیل بودن پذیرایی مستقیما شناساگر شخصیت و سبک زندگی شماست.
برای همین است که تاکید داریم در انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی دقت و سلیقه و حساسیت زیادی به خرج دهید.
کاغذ دیواری برای پذیرایی دارای طرح های زیاد و متنوعی است که میتوانید به راحتی و با مشورت طراحان زبده و حرفه ای شرکت ما بهترین و مناسب ترین طرح کاغذ دیواری برای پذیرایی خود را انتخاب و اجرا کنید.

امکان خرید حضوری و غیر حضوری کاغذ دیواری

 اعزام مشاور و آلبوم به درب منزل شما فقط تهران و حومه

ارائه مشاوره در ارتباط با انواع کاغذ دیواری و قیمت ها در محل

مشاوره جهت انتخاب بهتر بر اساس دکور محل شما

اندازه گیری و برآورد هزینه

شماره تلفن شعبه تهران : ۰۹۱۲۰۰۶۱۳۲۵

شماره تلفن پخش شهرستان : ۰۹۰۱۰۰۰۰۲۴۸

خدمات پرشین فراز برج (کناف ایران) :

۱- سقف کاذب مشبک کناف ۲- سقف کاذب یکپارچه کناف ۳- سقف کاذب کناف به صورت نور مخفی و باکس

۴- دیوار جدا کننده کناف ۵- دیوار پوششی کناف ۶- سیستم های حفاظت حریق تیروستون

اعتماد به پرشین برج

بیش از ۲۰ سال

تیم ما

بیش از ۵۰ نفر

پشتیبانی خوب

به صورت ۲۴ ساعته

مقاطع فولادی

لیست محصولات

پیچ و بولت

لیست محصولات

وسایل ابزار

لیست محصولات

تایل های سقفی

لیست محصولات

صفحات سیمانی

لیست محصولات

دریچه دسترسی

لیست محصولات

صفحات روکش دار گچی

لیست محصولات

محصولات پودری

لیست محصولات

نوارها و عایق ها

لیست محصولات

کاغذ دیواری

در کاغذ دیواری پذیرایی می بایست حتماً توجه کنید که از طرح های کاغذ دیواری ترکیبی استفاده کنید. یک، دو و یا سه دیواری را متفاوت از بقیه انتخاب کنید. در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی معمولاً یک طرح ساده در کنار یک یا دو رنگ دیگر ست می شود.

معمولاً از طرح های شلوغ در سالن پذیرایی کمتر استفاده می شود و اگر هم این اتفاق رخ دهد برای تعداد کمی از دیوارها انجام می شود. بهتر است یک دیوار اصلی را طرح دار انتخاب کنید و بقیه دیوارها را به تناسب آن از طرح های ساده تر و یا بطور کامل از کاغذ دیواری ساده استفاده نمایید.

یکی از کارهایی که معمولاً دیزانرها در انتخاب کاغذ دیواری در سالن پذیرایی انجام می دهند ایجاد یک کنتراست یا تضاد می باشد. یک طرح روشن برای بیشتر دیوارها که همان طرح ساده است و یک کاغذ دیواری طرح دار زیبا و عموماً طرح های لاکچری (اگر دکوراسیون منزل کلاسیک است) برای یک دیوار بزرگ و یا پشت میز تی وی . در ارتباط با دکوراسیون کلاسیک نیز می توان همین موضوع را رعایت نمود. با همه این توضیحات باز هم نوع طراحی هر منزل متفاوت است و نقشه و تیغه بندی هر منزل خاص خودش می باشد و یک طرح داخلی و دیزانر می تواند بر حسب چینش وسایل شما، تعداد پنجره ها، رنگ پرده ها و دیگر موارد بهترین پیشنهاد را در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی به شما بدهد.

 

کاغذ دیواری سالن پذیرایی کوچک

یکی از اصلی ترین طرح ها و پر طرفدارترین طرح های کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی طرح گل می باشد. شاید بتوان گفت بعد از طرح داماسک رتبه سوم و یا چهارم را در طرح های مورد استفاده برای پذیرایی دارد. کاغذ دیواری با طرح گل با تم قرمز رنگ با زمینه سفید در این تصویر مشاهده می کنید. بهتر است دیگر دیوارها از رنگ سفید ساده استفاده شوند. دکوراسیون مورد استفاده در این تصویر مدرن می باشد.

شرکت پرشین برج

تلفن تماس : ۷۷۷۸۷۹۶۴ — ۷۷۳۵۲۲۲۹

شرکت پرشین برج

خط ویژه مشاوره : ۰۹۰۱/۰۰۰۰/۲۴۸

شرکت پرشین برج

مدیر عامل : مهندس کوثری

شرکت پرشین برج

تلفن تماس مدیریت : ۰۹۱۲۶۱۰۹۳۶۴

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

77787964 --- 77352229