به پرشین فراز برج خوش آمدید.

زیبا سازی دکوراسیون داخلی با کناف

مهم ترین و کلیدی ترین اجزای ساختمان سقف خانه می باشد که در تغییر دادن محیط منزل و دکوراسیون نقش مهمی دارد. از دوران گذشته تا به امروز سقف در ایفای  زیبایی و محیط زندگی و کسب کار امری مهم و ضروری بوده، اگر شما از محیط زندگی یا کسب و کار خود خسته شده اید و نیاز به تغییر اساسی دارید. ما با تیم طراحی، اکیپ های ماهر و مجرب و استفاده از المان های جدید معماری ایرانی و متد روز اروپا تغییر أساسی و کم هزینه را برای شما به ارمغان می آوریم.

اگر در این ضمینه اطلاعات شما محدود است با ما همراه باشید تا ایده های جدید و نو را در اختیار شما برای  انجام کار قرار دهیم. با ما محیط کار و منزل خود را بروز و رویایی کنید.

یکی از ساده ترین و ارزان ترین کارهایی که میتوان برای طراحی داخلی و سقف کاذب و همچنین سقف خانه و  کناف اتاق خواب یا سقف آشپزخانه انجام داد اجرای باکس ساده طرح دکور است، که همراه با تغییر بسیار زیادی در طراحی منزل می باشد. همچنین میتوان از رنگهای روتختی یا فرش و پرده جهت هماهنگی عناصر موجود در اتاق و فضای موجود کمک گرفت.

در اجرای کناف مهم ترین امر نور پردازی ست که به کار شکل فوق العاده ای میدهد، نور و رنگ هر دو بازوی محرک طرح کناف و جلوه زیبای خانه و محیط مورد نظر شماست.

اجرای آرک اپن کناف در قسمت بالای کانتر آشپزخانه همچنین نور مخفی و حتی باکس آواژور فضای آن منطقه را ملائم و دلنشین می کند. ترکیب نور و رنگ هر کدام تأثیر متفاوتی در فضای داخلی ایجاد می کند. طراحان معمار و آرشیتکت معتقدند سقف کاذب با هماهنگی فضا ها و همچنین کف میتواند تأثیر فضا را دو چندان  کند.

خواندن این مطالب به شما پیشنهاد می شود:
سقف کاذب کناف

دیدگاهتان را بنویسید