به پرشین فراز برج خوش آمدید.

دانلود کتاب آشنایی با کناف+آموزش

در این بخش برای همراهان عزیز، یک پاورپوینت آموزشی در رابطه با کناف در نظر گرفته ایم. در این پاورپوینت بطور کامل در مورد متریال کناف، روش های نصب آن و … توضیحاتی ارائه خواهد شد.


معرفی اجمالی کناف

کناف در واقع نام خانواده و موسسه ای با فعالیت هایی در سطح بین المللی و ویژگی های ممتاز می باشد. کار این شرکت از تولید و عمل آوری گچ در منطقه سارلند در کشور آلمان شروع شده و با توسعه و تنوع بخشیدن به این تولیدات در سطح بین المللی در زمینه های زیر فعالیت دارد:

  1. سیستم ها و مصالحی که بر مبنای ماده معدنی گچ تولید می شوند
  2. عایق های صوتی و حرارتی
  3. استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با این ماده ساختمانی
  4. مصالح و مواد ساختمانی بر پایه گچ و سیمان
  5. تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح فوق

سیستم ها و کاربردها:

• انتخاب این سیستم در مرحله ی طراحی محاسبات سازه از یک سو باعث کاهش بار مرده ی ساختمان شده و از سوی دیگر موجب کاهش نیروی ناشی از زلزله خواهد شد؛ در نتیجه هزینه های مربوط به سازه و پی کاهش می یابد. علاوه بر کاهش جرم کلی ساختمان و در نتیجه کاهش نیروی ناشی از زلزله، دیوارهای کناف دارای رفتار میانقابی مناسب بوده و اثر منفی بر رفتار لرزه ای سازه ندارند.

• ساختارهای ایجاد شده با محصولات کناف دارای عایق حرارتی و صوتی مناسب بوده ودر برابر رطوبت نیز مقاوم می باشند. همچنین با استفاده از ساختارهای مقاوم در برابر حریق، می توان سازه و یا فضاهای مورد نظر ساختمان را در مقابل آتش مستقیم تا دو ساعت مقاوم نمود.

• از دیگر مزایای این سیستم ها سهولت در انجام تعمیرات، امکان ایجاد تغییرات با توجه به نیازها یا کاربری بنا و دسترسی آسان به تاسیسات می باشد.


برای دانلود این پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود رایگان پاورپوینت آشنایی با کناف و نصب آن

خواندن این مطالب به شما پیشنهاد می شود:
چرا کناف بهتر از رابیتس است؟

دیدگاهتان را بنویسید