به پرشین فراز برج خوش آمدید.

پرشین فراز برج

طراحی، فروش و اجرای سیستم های درای وال کناف ایران، USG، AMF

بازسازی خانه های قدیمی با کناف|بازسازی با کناف|نو سازی با کناف

پشتیبانی و خدمات ویژه

۰۲۱-۷۷۷۸۷۹۶۴

۰۹۰۱-۰۰۰۰-۲۴۸

پرشین برج

آدرس : تهران – خ دماوند – بعد از سه راه تهرانپارس و پل رسالت

لاین کندرو مجتمع آریا – واحد ۵

اگر به بازسازی خانه خود فکر میکنید و دوست دارید که فضای داخلی منزل خود را تغییر دهید اما از هزینه ان میترسید ما راه کار مناسبی برای شما در نظر داریم.شما میتوانید از متریالهای سبکتر و ارزانتر استفاده کنید که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.و با استفاده از این متریال بازسازی خود را با هزینه کمتر و سرعت بیشتر پیش ببرید.این متریال در بازار با اسم کناف شناخته میشود. کناف  بسیار سبک و انعطاف پذیر میباشد و تقریبا هر کاری را میتوان با کناف اجرا کرد. متریال کناف خیلی راحت در دسترس هستند و نسبت ب دیگر مصاح موجود در بازار قیمت کمتری دارند.

استفاده از کناف در سقف باعث میشود ارتفاع سقف به میزان دلخواه کمتر شود و این نکته باعث میشود که فضایی برای هالوژن ها ایجاد کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از کناف این است که شما میتوانید کنج سقف ها را که هیچ نورپردازی نمیتوان انجا انجام داد را به فضایی روشن و جذاب تغییر دهید.

استفاده از طرح های مورد سلیقه شما یکی دیگر از مزایای کناف میباشد.انتخاب طرح مورد نظر و رنگ مناسب با طرح و وسایل خانه و همچنین نورپردازی مناسب روی سقف محیط دلخواه شما را فراهم خواهد کرد.باید توجه داشت که طرح حال و یا پذیرایی با طرح سقف اشپزخانه باید هماهنگ باشد تا محدودیت فضا ایجاد نشود و محیط را کوچک تر از حد واقعی نشان ندهد.

دیوار دکوراتیو کناف

متخصصین متریال کناف این متریال را  فقط به سقف دکوراتیو محدود نکرده اند.مجریان و مشتری های خواهان دیوارهای دکوراتیو کناف میتوانند به راحتی طرح مورد نظر خود را انتخاب و با کمک مجریان ان را اجرا کنند.متریال استفاده شده در دیوار کناف کمی با سازه های سقف متفاوت هستند. ولی پانلها تفاوتی نمیکنند و همان صفحات استفاده شده در سقف میباشد.

دیزارهای دکوراتیو کناف میتوانند جدا کننده باشند و نیز میتوان انها را به صورت پوششی و تک لاین اجرا کرد. دیوارهای کناف بسیار مقاوم هستند و میتوانند اجسامی با وزن بالا را مانند تلویزیون و یا کولر گازی را به راحتی تحمل کند.

دیوار کناف ترکیبی

یکی دیگر از طرح هایی که میتوان با کناف اجرا کرد و البته بسیار هم طرفدار دارد ؛ طرح ترکیبی کناف با چوب ؛ام دی اف و یا پی وی سی میباشد.بدین صورت که کناف را میتوان به صورت قابی شکل اجرا کرد و متریال بعدی را به ان اضافه کرد. همین شیوه را در سقف نیز میتوان اجرا کرد.

تماس با پرشین فراز برج

09010000248 - 021/77787964

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

77787964 --- 77352229